BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

Değerlerimiz, gideceğimiz yönü gösteren pusulamızdır.
İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.

 

DÜRÜSTLÜK;

Dürüstlük ve doğruluk, işimizin temelidir. Sorumluluklarımıza bağlı olarak müşterilerimize her zaman adil, saygılı, dürüst ve şeffaf davranırız.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK;

Güçlü finansal pozisyonumuz, güvenilir ortaklarımız, etkili organizasyon yapımız ve ekibimiz ile uzun vadeli değer üretmek için çabalıyoruz.

 

MÜKEMMELLİK;

Müşteri odaklı yaklaşımımızla daima mükemmelliği ve sıfır hata ile çalışmayı hedefliyoruz. İşimizde en iyisini sunmaya hazırız.

 

İYİLİK;

İnsanların mutluluğu için çalışıyoruz. “iyi olmanın” her zaman kazanacağına inanıyoruz.

 

İNOVASYON;

İşimize değer katacak tüm fikirleri duymaya hazır, yeniliğe açık bir ekibiz. Standartların ötesinde iş yapma şeklimizle, müşteri memnuniyetine giden yolda sektöre  yeni bir ruh katıyoruz.

 

 

VİZYONUMUZ Geçmişten gelen birikimlerimizle toplam kalite anlayışına uygun olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutup sürekli gelişerek yarattığımız farklılıklarla markamızın devamlılığını insana, doğaya ve topluma saygılı olarak sürdürmektir.


MİSYONUMUZ Müşterilerin konut, işyeri ve arsa ihtiyaçlarını belirleyip entellektüel bilgimizi ve en gelişmiş teknolojiyi kullanarak en iyi bildiğimiz iş olan emlak danışmanlığını yapmaktır.

FELSEFEMİZ
Dürüstlük; Müşteri ilişkilerinde,ödemede ve bilgilendirmede üzerinde en önemle durulan husus dürüstlüktür.
Şeffaflık; Satışlar satıcı ve alıcının katıldığı toplantılarda yapılır.
Tanıtım; Satışlardaki mevcut başarısını, tanıtım faaliyetlerindeki etkinliğinden kazanan Aktif Proje Pazarlama, web siteleri ve sosyal medya ile
müşteri portföyüyle geniş kitlelere ulaşabilmektedir.
Gizlilik; Müşteri ilişkileri her safhada gizli tutulur Sürat; Toplantı sayısının çokluğu ve satışları müşteri gayrimenkulünün süratli bir şekilde 
satılmasını sağlar. 
Rayiç Fiyat: Rezerv fiyat tespiti piyasa koşulları göz önünde bulundurularak yapılır.

İNANDIKLARIMIZ İnsana ve Çevreye Saygı Toplam Kalite ve Sürekli Gelişim Entellektüel bilgi Güvenirlilik


Avsallar Premium Emlak